07.09.2019

Микола Король не просто працює заради комерції, його ціль – створювати шедеври. Сьогодні молодий фотограф поділиться своїми секретами крутих кадрів

Фото для кафе “ШЕФ”

Food-photo: “Люди йдуть в кафе не тільки, щоб поїсти, але й щоб отримати естетичне задоволення”

Особливої популярності цей вид фотографії набув із розвитком соцмереж. Зараз важко уявити заклад харчування, який би не публікував свої кулінарні шедеври в Instagram.

“Food-photo – це один з улюблених видів фотографії особисто для мене, – розповідає Микола Король. – По-перше, я маю безпосереднє відношення до кулінарії, бо перша освіта у мене – кухар-кондитер. Тобто, я не просто можу красиво сфоткати тортик, але й перед тим спекти цей самий тортик.

Сьогодні люди йдуть в кафе не тільки, щоб поїсти, але й щоб отримати естетичне задоволення. У своєму Instagram я на днях писав, що ідеальний заклад, це коли людина починає смакувати страву ще тільки відкривши меню”.

Фото для кафе “FRESH”

“До речі, я ж food-photo роблю не тільки для кафе і ресторанів, в яких ставиться світло, красиво викладається їжа і т.д. Коли ми з друзями їдемо в гори, то люблю пофоткати готування їжі на ватрі, – каже Микола Король. – Я вважаю, що будь-який творчий процес, а готування – то беззаперечно творчість, є прекрасним, просто потрібно вміти це передати”.

Фото зроблено десь високо в горах в компанії класних друзів

Фоотсесії: “Не потрібно бути супермоделлю, потрібно не боятися фліртувати з камерою та ділитися своїми емоціями з усім світом”

А поки у вас тече слинка від попередніх фото, ми з Миколою перевели розмову у інше русло – фотосесії. Не секрет, що (знову ж таки не без впливу соцмереж), фотосесії вже давно вийшли за рамки “весільних” та “випускних”. Популярні Instagram-моделі постійно користуються послугами професійних фотографів, а сертифікати на фотосесії стали популярним подарунком на дні народження. Ми ж спробуємо випитати у Миколи Короля секрети вдалих фотосесій.

“Перше, що роблять більшість дівчат перед зйомками, формують підбірку шедевральних поз супермоделей, щоб відтворити їх круті кадри. В цьому немає нічого поганого, я і сам часом в Instagram пишу про позування на фотосесіях і кидаю приклади вдалих поз, – ділиться Микола Король. – Та найважливіше, щоб модель була собою, не боялася фліртувати з камерою та ділитися своїми емоціями з усім світом. Я завжди рекомендую в кадрі не імітувати емоції, а переживати їх – щиро сміятися, злитися, можливо навіть кричати. Тоді фото будуть цікавими, їх захочеться розглядати”.

На фото редакторка медіа-ресурсу “ГЛУЗД” Оленка Гелетюк

На фото редакторка медіа-ресурсу “ГЛУЗД” Оленка Гелетюк

На фото редакторка медіа-ресурсу “ГЛУЗД” Оленка Гелетюк

А ще фотограф розповідає, що особисто для нього важливо віддати фото моделі якомога швидше.

“Коли людина ще не перегоріла від емоцій фотосесії, а ти раптом вже скидаєш їй готові фото – це круто. Я обробляю фото дуже швидко. Хоча є і винятки.

Одного разу я проводив фотосесію у стилі steempunk і ті фото настільки мене надихнули, що захотілося перетворити їх на справді фентезійні. Довелося побавитися, але результат, я думаю, того вартує”, – каже Микола Король.

Фото в стилі steempunk

Фото в стилі steempunk

Співпраця з UKRAINER: “Я втілив свою мрію – працювати подорожуючи”

Цього літа Микола Король потрапив на проект UKRAINER. Це волонтерський проект, який ставить собі за мету показати красу і неповторінсть України для всього світу.

“Я побував вже у двох експедиціях з UKRAINER і привіз звідти не тільки море фотографій, але й океан емоцій, – каже фотограф. – По-перше, цей проект творять дуже круті люди. По-друге, цей проект дає можливість подорожувати Україною і світом та відкривати для себе багато нового. А, по-третє, ти відчуваєш себе причетним до крутої справи”.

На фото:
karinapiliugina (
@when_i_was_7)

На фото: Альошкін Олексій (
https://www.youtube.com/watch?v=9aWgorPjtqc ).
. Фото для @ukrainer_net

На фото: @ragnarmollerson . Фото для @ukrainer_net

Завершаальні акорди: “Я завжди знаходжу, де почерпнути натхнення”

Нещодавно Микола перебрався до Львова та відразу ж узявся за фотографування львівських вулиць.

“Львів – це місто, яке надихає. І думаю не тільки мене. Фотографії зі Львова мають смак, запах, звучать мелодіями вуличних музик і викликають бажання негайно їхати в це місто. Я завжди знаходжу, де почерпнути натхнення. Зараз це UKRAINER і Львів”, – ділиться фотограф.

На фото: Львів
Фото для @ukrainer_net

На фото: Львів
Фото для @ukrainer_net

“А ще Львів – це місто кулінарних шедеврів, які, я сподіваюся, скоро будуть у моєму об’єктиві”, – додає фотограф.

Микола каже, що комерція у його роботі ніколи не перевершить ті зйомки, до яких дісно лежить душа.

“Мені цікаві круті ідеї фотосесій, цікаво працювати з нестандартними моделями, втілювати креативні ідеї. Це власне те, що називається творчістю. Я завжди вікритий для таких ідей і радо відгукуюсь на них”, – каже Микола Король

На фото: солістка гурту CHOCOLAТE BAND Ксенія Пискор

Микола Король у соцмережах:
https://www.instagram.com/mykola_korol/

https://www.facebook.com/mykola.korol

Автор: ОЛЬГА БАРАНЕЦЬКА